7 marca 2017

Dnia 28.02.2017r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji końca karnawału zorganizowana przez Samorząd Szkolny.
Rada Samorządu z tej okazji wykonała zaproszenia, dekorację oraz przygotowała kawiarenkę, w której można było zakupić własnoręcznie wykonane przez samorząd i chętnych uczniów słodkości: ciasto, pączki, blok czekoladowy, babeczki, a także ciesząca się największym zainteresowaniem galaretka z bitą śmietaną. Do picia była woda, woda z sokiem malinowym lub napój w kartoniku. Oprócz zakupu słodkości można było odpocząć przy stoliczku i skosztować zakupione smakołyki. Kawiarenka była czynna przez czas trwania dyskoteki. Chętnych nie brakowało i wszystkie przygotowane słodkości zostały sprzedane. Za muzykę odpowiedzialny był uczeń z klasy VI, który świetnie sobie poradził.
W czasie dyskoteki zorganizowane były konkursy i zabawy dla naszych najmłodszych dzieci z oddziałów przedszkolnych, a także dla uczniów z klas I-IV prowadzone przez osoby z samorządu. Zwycięzcy konkursów otrzymywali kupon na darmowy, dowolny smakołyk z naszej kawiarenki i niespodziankę. Pozostali uczestnicy otrzymywali drobną nagrodę – cukiereczka. Wszyscy świetnie się bawili.
Większość osób bardzo się zaangażowała w przygotowanie dyskoteki,kawiarenki,konkursów. Na pochwałę zasługuje Samorząd Szkolny, dziewczynki z klasy III, a także chłopcy z klasy II i III, którzy pilnowali porządku na korytarzu szkolnym i w kawiarence. Dziękuję rodzicom, którzy pomogli w wypiekach naszym pociechom, a także tym, którzy podarowali niespodzianki i wiele innych potrzebnych rzeczy do naszej kawiarenki. Dziękuję Pani Dyrektor za to, że pozwoliła nam na ostatnich lekcjach zorganizować dyskotekę i kawiarenkę, oraz tym Paniom, które pomogły w przygotowaniu i pomoc podczas dyskoteki, a także naszej „szkolnej babci:”- p. Małgosi za pomoc w sprzątaniu po naszej zabawie. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się, aby nasza zabawa się udała.

One thought on “Dyskoteka karnawałowa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *